GOHRLAN 3v3 Karlovac STREAM & GROUPS

GOHRLAN 3v3 Karlovac STREAM & GROUPS

Thread started by m4rzy on Friday, 5:18pm January 8th with 24 replies. Views: 4,329

m4rzy
Level: BRONZE

LAN START: 9.1.2016
FIRST MATCH: 9:30am

Group stage: http://goo.gl/cFuVhj

Final stage: http://challonge.com/gowarp3v3finalstage

From every group 2 teams proceed to next round.
Posted 5:18pm Jan 8th 16 and edited 11:35am Jan 9th 16
m4rzy
First Matches: 9:30am

Negative vs KKJTi
PHASE vs liquid
Posted 5:20pm Jan 8th 16
intrax_
Posted 5:38pm Jan 8th 16
flegmaaaa
pa da nisi mogo ostavit uplate do 7.1 kao sto je i trebalo, imo bi sad 16 ekipa...
Posted 5:45pm Jan 8th 16
dancii
Posted 5:47pm Jan 8th 16
s1ntax
Posted 5:50pm Jan 8th 16
m4rzy
u 5 mjesecu ce bit lan od minimalno 16 ekipa i odrzat ce se najvj 2 dana!
trajao bi lan do 7 ujutro od 16 ekipa sa lb-om u play offu
Posted 5:54pm Jan 8th 16
NALUUMp
Iskreno,neznam koliko je zapravo teško vodit organizaciju lana,ali ovako se sigurno ne vodi.Ne bi volio pisat esej ovdje,ali jednostavno nema smisla doslovno svaki dan mijenjati nesto u vezi lan.Stavljas grupe prije vremena,mijenjao si raspored igranja(odnosno grupa) i da ne nabrajam dalje.Mijenjati vazna pravila lana na dnevnoj bazi(i to jos nedugo prije pocetka lana) je jednostavno suludo.Ja tu svaki dan moram otic na cg stranicu da vidim sto se novo mijenja.Ali glupo mi je ovako kritizirat covjeka koji prvi put organizira lan.Samo se nadam da ce u 5. mjesecu biti bolje pa da opet dodemo.Sretno sa lanom i vidimo se
Posted 5:58pm Jan 8th 16
m4rzy

Iskreno,neznam koliko je zapravo teško vodit organizaciju lana,ali ovako se sigurno ne vodi.Ne bi volio pisat esej ovdje,ali jednostavno nema smisla doslovno svaki dan mijenjati nesto u vezi lan.Stavljas grupe prije vremena,mijenjao si raspored igranja(odnosno grupa) i da ne nabrajam dalje.Mijenjati vazna pravila lana na dnevnoj bazi(i to jos nedugo prije pocetka lana) je jednostavno suludo.Ja tu svaki dan moram otic na cg stranicu da vidim sto se novo mijenja.Ali glupo mi je ovako kritizirat covjeka koji prvi put organizira lan.Samo se nadam da ce u 5. mjesecu biti bolje pa da opet dodemo.Sretno sa lanom i vidimo se

Quote from nitorr on the 8th of January 2016

istina mjenjao sam puno u vezi lana, al kako sam slozio grupe nisam mjenjao raspored igranja, od prvog dana se znalo tko je u kojoj grupi i tko mora kad doc na lan, samo sam nadodao komplekse u zadnju grupu i napravio 2 grupe i to je to, jer mogao sam nadodat u jednu grupu komplekse al bi bila prejaka grupa, posto ovaj lan sam radim bez ikoga oko sebe malo mi je teze, ali vec imam u planu za 5 mjesec lan veliki od 2 dana sub/ned i bit ce vise ljudi oko mene i bit ce sve lakse za organizirat(a iskreno nisam se nadao ovakvom odazivu ekipa)
vidimo se sutra!
Posted 6:01pm Jan 8th 16
m4rzy
ugl, volio bih da se drzimo teme, a to je samo da ljudi znaju kad pocinje live stream i da znaju pratit grupe sutra.

p.s. za sva ostala druga prigovaranja ili pitanja javite se u inbox.
Posted 6:03pm Jan 8th 16 and edited 6:38pm Jan 8th 16
wuky
Ma sve si stari usrao, sorry ali organizacija ti nije nikakva, a ovo namjestanje grupa je cista glupost, najposteniji princip ti je papirici sesir i ajmo, a ne ove pizdarije.
Posted 7:16pm Jan 8th 16
m4rzy
Ljudi koji se boje doc na lan zato sto psuju mater drugima online nemaju pravo glasa
Samo si sjebao svog igraca koji je uplatio 100kn a povrata novca nema.lp
Posted 8:04pm Jan 8th 16
wuky
Stvarno ne razumijem o cemu ti pricas, malo si neupucen ociti u vlastiti LAN, ali neka nadam se da ces do iducega LAN-a nauciti staviti zpam mode na server. I M4rzy prije nego sto ista drugo kazes molim te da napokon vratis novce covjeku kojem si duzan za slusalice. @kakzSENPAI I sad odjednom nema povrata novca, pa normalno da nema kad gledas samo svoj dzep.
Posted 8:07pm Jan 8th 16
m4rzy
Kaki sam duzan 150 kuna i to im je placeno sa moje strane pol upada jer je kakz tak rekao vidis ne znas nis o cem pricas sami pricas gluposti i bojis se doc na lan
Ugl sljedeci put ti organiziraj lan SAM bez icije pomoci pa pricaj nesto ja sak se barem potrudio da ljudi dodu igrat
Posted 9:43pm Jan 8th 16
m4rzy
I da nema povrata novca za nijedan lan ak uolatis moras doc na lan povrat novca ue samo ako se ne odrzi lan. Toliko o tome kaj ti znas o lanovima a novac cijeli od kotizacija ide u prizepot cak sam platio igraonicu od novaca sponzora tako da svi novci budu u prizpotu
Posted 9:45pm Jan 8th 16