Call of Duty 2

Need help about internet (Croatia only please)

Thread started by Lepi // on Friday, 12:01am December 11th with 56 replies. Views: 6,861

Lepi //
Level: BRONZE

Trebam pomoc oko interneta,znaci htio bi izaci iz T-Com-a i prebacit se u neki drugi,gledam za Vip ili B-net. Pa da li ima netko iskustva sa njima ili nešto da mi može reci kakav je internet i kakvi su racuni u vezi njih naravno.

T-com je u zadnji 2 mjeseca katastrofalan i ne mogu ništa napravit na internetu ako mi je max-tv upaljen, znaci ludilo,a vidio sam i još par vas da ste to pisali.

Hvala unaprijed!

[SPOILER=SPOILER: Click to view]pm on evolve : Lepi[/SPOILER]
Posted 12:01am Dec 11th 15
cdx
Posted 12:06am Dec 11th 15
myss
Level: PLATINUM
Koliko znam svi oni koriste HT-ovu infrastrukturu i cak salju njihove tehnicare ako su problemi na liniji. Sa drugim providerom ces dobiti novi ruter i DNS server, malo drugacije racune i dodatne komplikacije u slucaju problema sa linijom, ali ako ti trenutna veza nemoze podnesti MaxTV i Internet, nevjerujem da ce ti drugi provider biti od neke velike pomoci.

Osim ako se neplaniras prebaciti na mobilni 3G/4G broadband koji je dosta skuplji i ogranicen signalom (neznam da li uopce netko pruza IPTV usluge preko toga).

EDIT:
Probaj se raspitati i na ova dva foruma:
www.forum.hr/
www.bug.hr/forum/
Posted 1:41am Dec 11th 15 and edited 1:52am Dec 11th 15
abythus
Optima,zadnje 2 godine bez problema,odlicno sve a jos su jeftiniji cak mislin od svih...
Posted 2:19am Dec 11th 15
MacKenzie
B net ti ne moze svugdje, ovisi o lokaciji, mislim da cak imas na njihovoj stranici provjeru moze li na tvoju adresu; a i po meni ti je to najbolji izbor.
Optima je ok, posebno zato ako ce ti slucajno bit neki smetnji i poteskoca, jave ti dan prije na telefon, tako da je to fer od njih; ali opet, po meni B net ako mozes...
Posted 3:35am Dec 11th 15
tekkno
Ja sam imao problema sa t-comom ali na kraju se ispostavilo da je greška u mojoj wireless kartici, tak da provjeri malo kable naravno ako imaš takvu karticu. Druga mogu?nost je stara infrastruktura (instalacije po ku?i i vanjski kabli) vjeruj mi bolje od t-coma nemres imat. Ovo drugo mogu samo oni provjeriti, zoveš ih do?u iz tehni?ke službe i provjere dal infrastruktura podržava navedene brzine. Max tv baci kroz prozor i to ce ti pomoc
Posted 10:32am Dec 11th 15
h1z
Da nisi mozda prije iskljucivao interleaving kako bi ti se ping smanjio? Ako jesi eto ti problema, zovi da ga ponovno ukljuce
Posted 10:44am Dec 11th 15
losa
isto sranje sve, t-com je jos i najbolji vjeruj
Posted 11:20am Dec 11th 15
vuga

Max tv baci kroz prozor

Quote from tekkno on the 11th of December 2015
Posted 11:21am Dec 11th 15
losa

Max tv baci kroz prozor

Quote from vuga on the 11th of December 2015

Quote from tekkno on the 11th of December 2015

slazem se hahaha, najvece sranje sto moze bit ostave ti arenu 1 ostalo sve uklone vise ima sportskih programa na bosanskoj televiziji
Posted 11:23am Dec 11th 15
dybala
Posted 11:41am Dec 11th 15
Bl4diii
Posted 1:12pm Dec 11th 15
Lepi //

Problem je da,za b-net kaj ne može do mene,inace sam iz Siska,al selo jebiga. I dolazi mi najbliže nekih 8 km otprilike kao,al to bi bilo slabo jako opet.

Za optimu nisam ni gledao,jer sam cuo loše od njih,a sad opet cujem dobro,tako da cu i to pogledati.

Zvao sam danas za Vip i rekli su mi da bi placao oko 210 kn taj njihov trio paket,internet,fiksni i tv. I da bi na mojoj parici imao nekih 3-4 megabajta. Sad koliko ce to biti istina,to cu vidjet kroz par dana kako ce mi postaviti,rekli su da mogu isporbat pa ako mi se ne svidi za 2 tjedna raskinut ugovor i to.

A iz t-coma @tekkno su bili kod mene i promjenili 2 rutera kužiš i kablove,al sjebali su mi nešto,ne znaju ni sami valjda šta,prijete mi da bi mi iskljucili max tv,kako bi imao normala internet cak do 7 megabajta,al opet ne bi imao max tv,i nema arene haha,di cu gledat ligu prvaka. Razumiješ? Opet nisam sam, kužiš,roditelji i to,a na primjer kada je max tv ugašen meni internet normalnije radi, primjer najbolje iz COD-a, ping mi je sad 60-80,a kad je max tv ugašen onda je 30-40. :D

Pitao sam za interleaving što mi je @inc preporucio prije par tjedana i pitam ih i svako malo zovem, e NITKO NIŠTA NE ZNA O TOME, oni ne znaju šta je to stari moj haha,tehnicar došao i ja pitam za to,veli ne znam šta je to,raspitat cu se kao. Ja onak ostao paf haha

Hvala decki, ako imate još kakvih primjera ili nešto , volio bi da kažete još!

[SPOILER=SPOILER: Click to view]Nadam se pingu 30[/SPOILER]
Posted 1:53pm Dec 11th 15
Lepi //

MaxTV ugašen! haha
Posted 2:14pm Dec 11th 15
Lepi //
I sada netko upali ga,padne mi na 1.80 mb ili 2 mb.
A prije tjedan dana su mi kao ''poja?ali'' i imao sam 5 mb-a i sa upaljeni maxtvom i po?eo mi se maxtv smrzavat onda haha
Posted 2:15pm Dec 11th 15